24 Mar

ADD den CHP’ye ziyaret

ADD den CHP’ye ziyaret

Atatürkçü Düşünce derneğinin yeni yönetimi ziyaretlerine Cumhuriyet Halk Partisi ile devam ettiler. Gemlik ilçe başkanlığını ziyaret eden ADD Gemlik şube başkanı Cüneyt Yavuz ile beraberinde yönetim kurulu üyeleri CHP yöneticileri ve partililerce güler yüzle ağırlanarak bilgi alışverişinin yanı sıra ülke gündeminin en önemli meselelerinden olan yeni Anayasa çalışmaları ve eğitimdeki son durum değerlendirmeleri yapıldı.

Ülke gündeminin yanı sıra Gemlik”te gelişen son siyasi süreçle ilgili değerlendirmelerinde yapıldığı ziyarette konuşan CHP ilçe başkanı Dursun Özbey; önemli olan kazayı en hasarla atlatabilmeli, olmuş kazanın engellenmesinin mümkün olmadığını belirttiği sözlerine şöyle devam etti: Siyasi parti yöneticileri, sivil toplum örgütleri gibi belirli bir aşamaya kadar gönüllü, sonrasında profesyoneldirler. Esas unsur gönüllülerdir. Atatürkçü Düşünce Derneğinde yeni yönetim, yeni yüzler görmek bizleri sevindirmiştir. Sivil toplum örgütleri toplumu birleştirici ve kucaklayıcı olmalıdır.

Cumhuriyet Halk Partisindeki ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ADD Gemlik şube başkanı Cüneyt Yavuz”da sözlerinde ; Gericilik ve bölücülük dışında tüm siyasi partilere aynı mesafede olduklarını dile getirdiği sözlerinde, ADD”nin bir çok siyasi partiden üyesi olduğu ve partiler üstü kamu yarına çalışan bir dernek olarak çatı örgütü olma görevlerini sürdüreceğinin altını çizdi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.