09 Eki

Çakmak, “Her türlü desteğe hazırız”

 
Gemlik Girit ve Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticiler İlçe Emniyet Müdürü Erol Gülen’i ziyaret etti. Gemlik Girit ve Rumeli Derneği Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Çakmak, Başkan Yardımcısı Ali Altıntaş, yönetim kurulu üyeleri Yıldırım Akıncı, Adnan Süren ve Oktay Obuz, Emniyet Müdürü Erol Gülen’i makamında ziyaret ettiler.Dernek Başkanı Ahmet Çakmak, Girit ve Rumeli Türkleri Derneği‘nin Gemlik’teki çalışmaları hakkında İlçe Emniyet Müdürü Erol Gülen’e bilgiler verdi. Çakmak, “Siz de Gemlik’te büyü müşsünüz, bizim kadar Gemlik’in sorunlarını biliyorsunuzdur. Hızla ar tan bir nüfus sonucu trafik işin içinden çıkılmaz hale geldi. Bu konuda acil önlemler anılmalı” dedi.

Gemlik’te madde bağımlılarının her za man sorun yarattığı nı, bu kişilerin Gemlik’in imajını düşür düğünü söyleyen Çakmak, “Biz dernek olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Huzurlu, sağlıklı bir Gemlik istiyoruz. Çocuklarımızın geleceğinden endişe duymak istemiyoruz.”dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Erol Gülen de ziya retlerinden dolayı dernek yöneticileri ne teşekkür etti. Gemlik’in sorunlarını bildiğini, kendini Gemlikli olarak dü şündüğünü belirte rek, “Her sorunun üzerine gitmek bizim görevimiz. Önemli olan olay yaşanmadan olayın önlenmesidir. Bu konuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Görevimiz Gemlik’in huzurlu bir yer olmasıdır.” dedi.

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.