14 Eki

Celal Bayar Anadolu Lisesinde Seçim Haftası

Okul Meclis Başkanlığı için aday olan 10-E sınıfı öğrencisi Ömer Faruk Şahin,

11-F sınıfı öğrencisi Eylül Bayrak,11-B sınıfı öğrencisi Furkan Uçar,

10- B sınıfı öğrencisi Fırat Küçükkuş ve 11-C sınıfı öğrencisi Özlem Yavuz hafta boyunca okul öğrencilerinden oy alabilmek için propaganda konuşmaları yapıp kendilerini ve yapacakları çalışmaları tanıttılar.

İlçe seçim kurulundan temin edilen sandık ve tercih mühürler ile hazırlanan oy pusulalarına imza karşılığı oy kullanan GCBAL öğrencileri meclis başkanını belirlediler

Okulda oluşturulan seçim ve sandık kurulunun yürüttüğü seçim işlemlerinin oy sayımı aşamasını aday olan öğrencilerde heyecanla takip etti.Tarih öğretmeni Yusuf Mazlum başkanlığında oluşturulan Sandık kurulu yapılan seçim sonucunda 10 B sınıfı öğrencisi Fırat Küçükkuş’un en fazla oy aldığını açıkladı.

Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan Fırat Küçükkuş “bütün öğrencilere teşekkür ederek okulumuz ve öğrenci arkadaşlarımız için en iyi çalışmaları yapmaya söz verdiğini” ifade etti.

GCBAL Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Avcı oldu

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği olağan genel kurul toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başlayan toplantıda bir önceki dönem okul Aile Birliği Başkanı Ercan Barutçuoğlu tarafından okunan faaliyet ve ardından okunan denetleme raporu genel kurul tarafından ibra edildi. Divan başkanlığını Okul Müdür başyardımcısı Kamil Beki’nin yaptığı toplantıda gelir gider hesaplarının ve tahmini bütçenin okunmasının ardından 2012-2013 yılı Okul Aile Birliği seçimleri açık oylama ile gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda Ahmet Avcı, Sabri Aslan,Ercihan Yavuz, Orhan Sefil ve Fatih Demir yönetim kurulu asil üyeliklerine; Beylül Koçcas,Özlem Bozan, Ayşen Atalay,Sabiha Altan ve Savaş, Alkan da yedek üyeliklere seçildiler.

Okul Müdürü Nazım Özer, görevini tamamlayan önceki yönetim kurulu Başkanı Ercan Barutçuoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek seçilen yeni yönetime de başarılar diledi.Yeni yönetimin kendi arasında yaptığı toplantıda işadamı Ahmet Avcı GCBAL 2012-2013 yılı Okul Aile Birliği başkanı oldu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.