04 Mar

Gemlik Spor 2 Golle Galip

Gemlik Amatör süper lig B grubu lideri Gemlik spor kendi sahasında bir kez daha yendi. Başarıdan başarıya koşan Gemlik spor, Orhaneli sporu da 2–0 yenerek galibiyet serisini sürdürdü.

Gemlik stadında, soğuk hava koşulları sebebi ile zorlu bir maç yaşandı. Yenilenen Gemlik stadı, saha kanatları çamur altında kalmasından dolayı maç öncesi önemler alındı.

Soğuk havaya ve sahanın sular içinde kalmasına rağmen Gemlik spor karşı karşıya geldiği Orhaneli sporu 2–0 yendi. 14.30’da başlayan maçın İlk 17. dakikasındaki golü, Gemlik spor 9 numaralı oyuncu Serkan’dan geldi. Taraftarlar eşliğinde çekişmeli maçın ilk yarısı 1–0 bitti. Maçın ikinci yarısında diğer bir gol pozisyonu yakalayan 9 numaralı Gemlik spor oyuncusu Serkan, 2. golün sahibi oldu.

Gemlik spor oyuncuları kendi sahasında üst üste taraftarlarını heyecanlandıran goller kaçırdı. İki ayrı gol pozisyonunu da çizgiden kaçıran Gemlik spor takımı bol gollü bir galibiyeti kaçırdı. Çamur haline gelen stada rağmen Gemlik spor, Orhaneli sporu yenerek, Gemlik halkının gözdesi haline geldi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.