03 May

Gemlikli Aslanlar Yarı Finalde

Bursa’da yapılan liseler arası erkekler voleybol müsabakalarında ilçemizi temsilen katılan iki takımdan biri olan, aynı zamanda geçen yıl liseler arası müsabakalarda il dördüncüsü olan Okulumuz Voleybol Takımı bu yıl da geleneği bozmadı. Çeyrek finale yükselmeyi başardı. Çeyrek finalde İnegöl Ticaret Meslek Lisesi ile Çekirge spor salonunda karşılaştı. Maçın başından itibaren üstün bir oyun sergileyen takım, müsabakayı 25–19 ve 25–21 setlerle 2-0 kazanarak adını dörtlü finale yazdırdı. Takım dörtlü finallere gelene kadar rakipleriyle yaptığı dört maçı da kazanarak okulu ve Gemlik’i Bursa da en güzel şekilde temsil etti. Yarı final maçları 7 Mayıstan itibaren Bursa Atatürk spor salonunda yapılacak.

Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Bekir Gülırmak’ın oyuncularının göstermiş olduğu üstün performans, bütün izleyicilerin yoğun ilgisini ve beğenisini kazandı.


Hüseyin Çetinkaya, Yusuf Kılıç, Murat Derse, Ferhat Şahin, Ahmet Şimşek, Ömer Faruk Şahin, Alper Uzun, Yunus Emre Çubukçu, Furkan Peltek, Serhat Sükyen Talha Özaydın’dan oluşan Okulumuz voleybol takımı, Yarı finalde Osmangazi Lisesi’yle karşılaşacak.

Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mehmet Türkmen; Beden Eğitimi Öğretmeni Bekir Gülırmak ve öğrencilerini tebrik ettiğini başarılarıyla gurur duyduğunu ve ilçeyi başarıyla temsil etmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.