29 Şub

Gemlikli Muhtarlar Eski Kaymakamlarını Yalnız Bırakmadılar

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor

Gemlikli Muhtarlar Eski Kaymakamlarını Yalnız Bırakmadılar

Gemlik Kaymakamı iken Bursa İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine getirilen Bilal Çelik’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başta Bursa Valisi Şahabettin Harput olmak üzere ilçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü ve son olarak Gemlik köy muhtarları ziyarette bulundu.

Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı İdris Kurt Gemlik’e bir buçuk sene evvel sevgili kaymakamımız gelmişti, çalışmalarından ve muhtarlarla ilişkilerinden çok memnunduk, yeni görevi gereği yine birlikte hizmet edeceğiz, bu da bizler açısından ikinci bir şans oldu, bizler Gemlikli muhtarlar olarak kendilerine İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinde başarılar diliyoruz dedi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bilal Çelik ise Gemlikte bir buçuk yıl hizmet ettik, muhtarlarla çok güzel ilişkilerimiz oldu, onları hala çok sevmeye devam ediyoruz. Artık buradan daha merkezden daha geniş perspektiften onlara hizmet etme imkânına kavuşmuş olduk. Tabiî ki Gemlik kaymakamlığından ayrılmış olmakla Gemlik’i unutmadık yok saymıyoruz, Gemlik’i yüreğimizin bir köşesinde her zaman mustesna bir yerde tutmaya devam edeceğiz. Gemliklilerle hemşeri olduk artık, onlarla aynı topraklarda aynı havayı soluduk aynı sudan içtik, tuz ekmek bölüştük belki, onun için onların yeri bizim için bambaşka tabiî ki onlarla çok güzel hizmetler yaptık çok güzel ilişkilerimiz oldu. Bu ilişkilerimiz aynı şekilde devam edecek açıklamasında bulundu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.