09 Mar

Kız Teknik Ve Meslek Lisesinde Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

Gemlik Kız Teknik Ve Meslek Lisesinde Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesinde büyük bir heyecanla kutlandı. Tüm okul Yönetici, öğretmen ve bayan personelinin, öğretmenler odasında bir araya gelmesiyle başlayan kutlama etkinliği; Okul Müdürü Nazım Hikmet SEREN ‘in tüm bayan öğretmenlere ve bayan personele karanfil dağıtmasıyla devam etti.

Okul Müdürü Nazım Hikmet Seren ‘’8 Mart Dünya Kadınlar Günü,tüm dünyada ,kadınların eşitlik , kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri,birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır. Başta ülkemizin olmak üzere, tüm dünya kadınlarının gününü kutluyoruz.’’ dedi.

Okul ‘’Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı’’ öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan pasta bayan öğretmenler ve Okul Müdürü Nazım Hikmet Seren’ tarafından kesilerek , yiyecek içecek hizmetleri öğrencileri tarafından öğretmenlere ve personele ikram edildi.

Milli Eğitim Bakanlığının ‘’Okullar Hayat Olsun’’ Projesi kapsamında Gemlik Toplum ve Ruh Sağlığı Sosyal Hizmetler Uzmanı Sibel Çarkın tarafından dünya kadınlar gününde ‘’Aile içi Şiddet ‘’ konulu Seminer Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Konferans Salonunda tüm halkımızın katılımı ile gerçekleşti.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.