04 Mar

MHP’de Hedef 2014

Gemlik’te yapılan ilçe kongresi ile ilgi odağı haline gelen Milliyetçi Hareket Partisi yenilene yüzü ile hedeflerini de ortaya koymaya başladı. MHP İlçe teşkilatının düzenlediği yönetim kurulu gecesi Paşa Otel Restauranta yapılırken, il ve ilçe başkanı hedeflerinin 2014 yerel ve genel seçimleri olduğunu ifade etti.

Gemlik MHP ilçe yönetim kurulu ve meclis üyelerinin eşleriyle birlikte tam kadro katıldığı yemeğe MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu, Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, Eski İlçe Başkanı Mehmet Kayaoğlu, MHP Bursa İl Yöneticisi Serkan Aydemir, MHP Belediye Meclis Üyeleri Suat Laçinok ve Ömer Kahraman katıldılar.

Yemek öncesi konuşma yapan İlçe Başkanı Osman Durdu, 2014 yerel seçimlerine götürecek, Gemlik’i kucaklayacak yönetim oluşturduklarını belirterek, MHP olarak bir aile olduklarını, ailelerimizle de tanışmak ve önümüzdeki zorlu süreç öncesi moral amacıyla yemeği tertip ettiklerini söyledi.

MHP Bursa il Başkanı Tevfik Topçu’da konuşmasında “en çok ziyaret ettiği ve en güvendiği teşkilatlardan birinin Gemlik teşkilatı olduğunu belirterek, yaklaşan zor ve sıkıntılı olacak seçim dönemi öncesi Gemlik’in oluşturduğu kadronun başarılı olacağına inandığını belirtti. Topçu 2014 seçimleri sonrası Gemlik’in MHP’li Belediye anlayışı ile tanışacağını ve bunun farkını anlayacaklarını söyleyerek, 2014 yılı hem Gemlik, Hem de ülkemiz için kader yılı olacaktır. Görünen o ki 2014 yılında halkımızın önüne 3 sandık birden konulacak. Hem yerel, hem genel ve hem de Cumhurbaşkanlığı için halkımız sandığa gidecek dedi.

MHP Gemlik İlçe Teşkilatı adına Gemlikli il yönetici Serkan Aydemir İl Başkanı Tevfik Topçu’ya bu güne kadar yaptığı ve bundan sonra yapacağı hizmetler adına teşekkür ederek plaket armağan etti.

Fasıl eşliğinde devam eden yemek gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken yeni MHP yöneticileri ve aileleri birbirini daha iyi tanıma fırsatı buldular.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.