16 May

Müteahhitler Belediyeyi Ziyaret Etti

Gemlik Müteahhitler Derneği tanışma ziyaretlerinin ikinci durağında Belediyeyi ziyaret ettiler.

Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz’ı makamında ziyaret eden dernek yöneticileri karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Dernek Başkanı Hamza Aygün’ün yanı sıra dernek yönetim kurulu üyeleri Selahattin Ulaş, Ferhat Kurt, Şerif Oğur, Murat Çakır’ın da aralarında bulunduğu ekip Belediye Başkan Vekili Yılmaz’a dernek ile ilgili bilgilendirme yaptılar.

Aygün yaptığı açıklamada şunları belirtti : “Gemlik ölçeğinde yeni imar planları yapılırken Gemlik’in hak ettiği güzelliğe kavuşmasını arzu ediyoruz, Dernek olarak bu süreçte kendi fikirlerinin alınması suretiyle bu çalışmalara katkı sağlamaya hazır olduklarını belirtti.

Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz da derneğin hayırlı olmasını dileyerek sivil toplum kuruluşlarının önemine değindi. İmar planları hazırlanırken birtakım sivil toplum kuruluşlarının menfi yönde etki ederek istenilen planlamanın yapılamadığına dikkat çekti. Gemlik Müteahhitler Derneğinin müspet yönde katkı sağlayacağına inandığını belirterek: “ Hep beraber istişare ederek çalışarak Gemlik’i imrenilecek bir konuma getireceğiz” dedi.

Başkan Vekili Yılmaz’ın umreden gelmesiyle ilgili hayırlı olsun temennilerini ileten dernek yöneticileri Yılmaz’ın zemzem ve hurma ikramıyla keyifli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirtti.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.