08 Mar

Resim-Çini-Cam Süsleme Sergisine Yoğun İlgi

Gemlik Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından organize edilen Resim, Çini ve Cam Süsleme Sanatları Sergisi CİUS AVM 2. Katında gösterime girdi. 7 Mart ile 10 Mart tarihleri arasında izlenimde kalacak olan serginin açılışını Bursa Vali Yardımcısı Gemlik Kaymakam Vekili Adnan Kayık, Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Beyazıt ve Halk Eğitimi Merkezi Müdiresi Rüveyde Kılıçlar birlikte yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, Emniyet Müdürü Kenan Kerdiğe, Jandarma Yüzbaşı Mustafa Özdemir, İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Barutçuoğlu, Gemlik Lisesi Müdürü Ertuğrul Kılıçlar’ın yanı sıra çok sayıda daire müdür ve amiri, davetli, siyasi parti ve sivil toplum örgütü yöneticisi ile kursiyerlerin de katıldığı sergi açılışı vatandaşlardan da yoğun ilgi gördü.

Gemlik Halk Eğitimi Merkezi Müdiresi Rüveyde Kılıçlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle organize edilen etkinliğe katılanlara teşekkür etti. Kılıçlar, el emeği göz nuru eserlerini sergileyen kursiyerlerini de tebrik ederek, etkinliklerin devam edeceğini müjdeledi.

Halk Eğitimi Merkezi Kursiyerlerinin eğitim öğretim dönemi boyunca ürettikleri el emeği göz nuru ürünlerin bir bölümünün yer aldığı sergi 10 Mart Cumartesi günü akşamına kadar açık kalacak.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.