07 Eki

Saadet’te Eğitim Programı Başladı

Saadet Partisinin ülke genelinde başlattığı 5 haftalık eğitim programı başladı. Saadet Partisi Genel merkez görevlisi ve Yalova İl Başkanı Celal Korkmaz ilçe merkezinde Gemlik ilçe başkanı Ahmat Vakkas Yıldız ve belediye başkan adayı Sedat Özmen ile geniş bir partilinin katılımı ile yaptığı toplantıda yaptığı konuşmada, genel merkezleri tarafından seçim çalışmaları kapsamında bir ekibinin ilçeye geldiğini ve bazı ziyaretlerde bulunulacağını belirterek, seçim startı verdiklerini söyledi.

"Türkiye genelinde seçim çalışmalarımıza başladık. 1969'dan bu yana merhum Genel Başkanımız Necmettin Erbakan'ın başlattığı Milli Görüş hareketi ile inşallah seçimlerde başarılı olacağız. Saadet Partisi, hiçbir siyasetin altyapısı değildir. Zulüm sistemi üzerine kurulmamıştır. Görünüşte aynı olabiliriz ama niyet önemlidir. Saadet Partisi, gerek teşkilat gücü, gerek teşkilat hareketliliği, gerek seçime hazırlık ve seçim dönemi çalışmaları olsun en gözde, gayretli ve çalışkan bir partidir." Demokratikleşme Paketi ile ilgili de, "Hükümet, milletimizin ihtiyacı ve beklentisinden bir paket hazırlamıştır. İçinden hiçbir şey çıkmamıştır. Bundan 10 yıl öncesindeki gibi yine çiftçi, memur ve işçinin durumunda ilerleme olmamıştır. Simit ve çaya devam" dedi.

Korkmaz, pakette yer alan durum hekime serbest hakime yasak mantığı ile gene başörtüsü olayının çözümü başka bahara bırakılmıştır dedi. Korkmaz, seçim sistemlerinde önerilenlerin her dönem AKP’nin işine yarayacak bir düzenleme olduğu barizdir. Biz parti olarak barajsız D.Hondt sistemi öneriyoruz dedi. Celal Korkmaz,seçimler de ülkemizdeki herkesin ve her kesimin oyuna talibiz diyerek, teşkilata başarı diledi.

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.