20 Mar

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

Gemlik Ticaret Meslek Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih Öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma programı Gemlik Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Ticaret Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan program büyük beğeni topladı.

Gemlik Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen törene Vali Yardımcısı Adnan Kayık, Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Koçak, Cumhuriyet Başssavcısı Zekeriya Bayazıt’ın yanı sıra protokolün diğer üyeleri, daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, çeşitli kurumların temsilcileri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Törende açılış konuşmasını Gemlik Ticaret Meslek Lisesi Okul Müdürü Hüseyin Otsay yaptı. Daha sonra18 Mart “Çanakkale Savaşı”adlı Sinevizyon gösterisinin ardından “Vatan Dedik Çanakkale’de adlı tiyatro oyunu sergilendi. Son olarak 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler günü sebebiyle ilçe çapında düzenlenen Resim, Şiir ve Kompozisyon dalında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Vali Yardımcısı, Cumhuriyet Başsavcısı ve Belediye Başkan yardımcısı tarafından verildi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.