16 Oca

Bilgi Yarışmasını Gemlik Ülkü Ocakları Kazandı

Bursa Ülkü Ocakları tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘’Haydi Gençler Yarışa’’ adlı Organizasyona bu yıl Dikkaldırım Ülkü Ocakları ev sahipliği yaptı.

Sivil Toplum kuruluşları, Bursa da faaliyet gösteren İl ve ilçe Ocaklarının yöneticileri ve üyeleri ile beraber çok sayıda vatandaşın da katıldığı yarışma Dikkaldırım Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Kantar’ın yapmış olduğu açılış konuşması ile başladı.

Akabinde söz alan Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Günışık; Bilginin ve bu bilgiyi ispatlamak için kaybetmeyi göze alabilmenin önemine vurgu yaparken, katılımcıları da medeni cesaretlerinden dolayı kutladı.

Büyük çekişme ile geçen yarışma Gemlik Ülkü Ocaklarının galibiyeti ile noktalandı. 2. Liği Esenevler Ülkü Ocakları alırken, 3. Lük Osmangazi ve Karacabey Ülkü Ocakları tarafından paylaşıldı.

Kazanılan galibiyet sonrası söz alan Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz; Yarışmada kazanan veya kaybeden olmadığının altını çizerken, bu tarz yarışmalarda en önemli detayın ekip çalışması olduğunu vurguladı. ‘’Galip sayılır bu yolda mağlup’’ sözü ile devam ettiği konuşması sonrası yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken, Başarıların devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.