12 May

Bu Kermesin Geliri Yurda Verilecek

Gemlik Fatih Talebe Yurdu tarafından organize edilen yardım amaçlı kermes büyük ilgi gördü. Sosyal Yaşam Merkezi Bahçesinde hizmete giren kermesin açılışını Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz yaptı. Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Sarı, Belediye Meclis Üyesi Fevzi Ayyıldız’ın yanı sıra Gemlik Eğitime ve Sanata Yardım Derneği Başkanı Abdullah Uslu, Yurt idarecisi Davut Çuhadar ve dernek yönetim kurulu üyeleri Osman Yılmaz ve Süleyman Keskin’in de katıldığı kermes 10 gün boyunca açık kalacak.

Davut Çuhadar’ın dualarıyla başlayan açılış töreninde konuşan Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, yardım amaçlı kermes gibi aktivitelerin tüm dünya da geniş ilgi gördüğünü hatırlatarak, bu organizasyonları insanlık adına atılmış adımlar olarak gördüğünü açıkladı. Kermesten elde edilecek gelirin öğrenci yurdunun hizmetine ve öğrencilere aktarılacak olmasının da anlamlı olduğunu belirten Refik Yılmaz, hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Çeşitli gıda ürünlerinin yanı sıra öğrenci velileri ve Gemlik Eğitime ve Sanata Yardım Derneği üyelerinin hazırladığı el emeği göz nuru tekstil ve süs eşyalarının da satıldığı kermes, 21 Mayıs Pazartesi akşamına kadar açık kalacak.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.