12 May

HEM ‘den TSO’ya Teşekkür Ziyareti

Gemlik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Rüveyde Kılıçlar, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’na yaptığı ziyarette Oda’nın eğitime katkısı nedeniyle teşekkür etti.

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu Başkanı Kemal Akıt’ı ziyaret eden Halk Eğitim Merkezi Müdürü Rüveyde Kılıçlar, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne her zaman maddi ve manevi olarak destek verdiğini, bu nedenle kendilerine müteşekkir olduklarını belirtti.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt ise, oda olarak her zaman eğitime destek vermeye devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi: “Gemlik’te eski Gazi İlkokulunun yerine çelik konsiriksiyondan bir okul kazandırdık.Bunun yanında, öğrencilere burs veriyoruz. Okulların bazı eksikliklerini bütçemiz oranında gidermeye çalışıyoruz. Eğitim, bir ülkenin olmazsa olmazıdır. Çocukların eğitimi kadar yetişkinlerin eğitimi de önemli. Sizler, bunu sağlıyorsunuz.

Açtığınız meslek kursları sayesinde birçok yetişkin iş bularak evlerine ekmek götürüyor. Kutsal bir mesleğiniz var. Ben de size teşekkür ediyor ve kutluyorum.”

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.