17 Nis

Çınar İlköğretim Şampiyon Oldu

Gemlik Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen İlköğretim Okulları Arası Küçükler Futbol Şenliği sona erdi. 11 İlköğretim Okulu’nun katıldığı turnuvada Şehit Ethem Yaşar İlköğretim Okulunu finalde 3-2 yenen Çınar İlköğretim Okulu şampiyon oldu. “Kaybeden Yok. Herkes Kazansın” sloganıyla başlayan ve bir hafta süren turnuvanın üçüncülüğünü ise Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nu 2-1 yenen Şehit Cemal İlköğretim Okulu elde etti. İki grup halinde düzenlenen turnuvada 25 maç oynandı.

2001, 2002 ve 2003 doğumlu öğrencilerin katıldığı turnuvanın madalya ve katılım belgesi töreni Olimpik Spor Tesislerinde yapıldı. Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Koçak şampiyon Çınar İlköğretim Okulu öğrencilerine madalyalarını ve katılım belgelerini verirken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen’de finale çıkma başarısı gösteren Şehit Ethem Yaşar İlköğretim Okulu öğrencilerine madalya ve katılım belgelerini takdim etti. Turnuva üçüncüsü Şehit Cemal İlköğretim Okuluna madalya ve katılım belgelerini İlçe Spor Müdürü Ahmet Adil Tunç sundu.

Turnuvanın önümüzdeki yıllarda da devam edeceği belirtilerek, periyodik hale getirileceği ifade edildi. Madalya töreni sonrasında tüm katılımcı okul futbol takımları birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.