21 Mar

Durdu; “Mevcut yönetim Gemlik’in adını kötüye çıkarmıştır”

Gemlik’te faaliyet gösteren Çotanak Spor Kulübü yöneticileri, Milliyetçi Hareket Partisi Gemlik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Durdu ziyarette yaptığı konuşmada mevcut yerel yönetimin ilçenin adını kötüye çıkarttığını söyledi.
Kulüp Başkanı Cemil Karataş; ‘’Milliyetçi Hareket devletinin ve milletinin yanında olan bir harekettir. Gerek gençlik hareketleri ile gerekse de parti faaliyetleri ile duruş sergileyen bu vatan sevdalılarını ziyaret etmek bizim için ayrıca şereftir. Bizler de Çotanak spor camiası olarak Ülkü Ocakları’nın yaptığı gibi gençlere hizmet veriyor ve onların yanlış yollara sapmamasına vesile oluyoruz. Gemlik’in spor olarak geride olduğunu düşünüyoruz. Gemlik’in sanayi ve liman gücünden amatör takımlar. 208 lisanslı futbolcumuz var bunlar da Gemlik’te yaşayan her kesimden sporcular”’ şeklinde konuşma yaptı.
Ziyarette söz alan MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu; ‘’Dernekler, sivil toplum kuruluşları ve kulüplerin ziyaretimize gelmeleri ve yoğun ilgileri bizi son derece memnun ediyor. Gemlik sanayi ve liman kenti olduğundan ciddi göç alıyor, Aileler de çocuklarını kontrol etmekte sıkıntı yaşıyor. Bu imkânı en rahat sağlayacak, disipline sokacak yapılar da spor kulüpleridir. Bu yüzden destek verilmekle kalmayıp Gemlik halkı olarak sahiplenilmeliler. Amatör Spor Kulübü yöneticilerinin gönüllü gayret ve emekleri görmezden gelinmemeli.’’ Dedi.

Mevcut yönetim Gemlik’in adını kötüye çıkarmıştır
MHP İlçe başkanı Osman Durdu; “Gemlik’teki yerel yönetim fesada uğramıştır. Siyasal ahlaksızlığı, fitneyi, fesadı Gemlik içine sokmuştur. Üçüncü Başkan vekilinin Yıldırım’dan getirilmesi Gemlik’e yapılan saygısızlıktır. Bu da yetmezmiş gibi 25 yıldır Belediye Meclisi tarafından seçilen Gemport üyeliğine Başkanvekili kendisi yönetici atamıştır. Mazereti ise mevzuatta Başkan seçemez diye bir ifade olmadığı, seçer diyen bir ifade de yok, buna rağmen kendi inisiyatif kullanabiliyor. Gemlik’e yapılan bu saygısızlığı ve ‘ben yaptım oldu’ mantığını görmezden gelmeyeceğiz, hesabını soracağız. ‘’ diyerek sözlerini sonlandırdı.
Ziyaret bitiminde Çotanak Spor yöneticileri tarafından MHP adına yaptırılan forma Çotanak Spor Başkanı Cemil Karataş tarafından, MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu’ya hediye edildi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.