27 Şub

Durdu; Siyasi Ahlaksızlığa Son Vereceğiz

Türkiye İşçi Emeklileri Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi Gemlik İlçe Teşkilatının konuğu oldu. Dernek Başkanı Hüseyin Yener, yeni oluşan MHP yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini sunarken, MHP’nin çalışmalarını da yakinen takip ettiğini belirtti. Son dönemdeki söylemlerini de taktirle karşıladığını belirten Yener, sözlerinin devamında; ‘’Bizler Emekli arkadaşlarımızın sözcüsü olmaya gayet ediyoruz. Yaşımız ne olursa olsun vermiş olduğumuz mücadelemize devam edeceğiz, daha önceki açıklamalarda Gemlik’in sorunlarını masaya yatırarak Gemlik’i değiştireceğinizi söylemeniz bizlere de güç vermiştir. Gemlik’te bu güne kadar halkın verdiği emanete sahip çıkamadılar, MHP’nin ileriki dönemde bu emanet’e sahip çıkacağına inanıyoruz.’’ Dedi.

Söz alan MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu; ‘’Siz değerli büyüklerimizin ziyareti bizleri ayrıca memnun etmiştir. Gelişmişliğin bir göstergesi de birey haklarının savunulmasıdır. İnsanların talepleri de örgütlü yapılar oldukça daha rahat dile getirilir. Emeklilerin meselesi bizlerin de meseleleridir, bu yaşlara gelmemizde emeği olan büyüklerimizin yanındayız.

Ülke Geneli ve Gemlik’te görülen siyasi yozlaşma insanımızda güvensizliğe neden olmakta. Bizler bu siyasi ahlaksızlığa son vereceğiz. Gemlik halkı yerelde yaşanan süreçte tutumumuzu takdir etmiştir ve bize güvenmektedir. İleriki dönemde de halkımızın güvenine layık olacağız. Emeklilerimizin de bu güne kadarki tecrübelerinden istifade ettik, etmeye de devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.