14 Mar

Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Şoförler Odası MHP’ye konuk oldu

Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt avcı ve yönetim kurulu ile Şoförler odası Başkanı Ayhan Gündoğdu, Milliyetçi Hareket Partisi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret genel olarak esnafın sorunları ve yapılması gerekenlerin konuşulması ile geçti.

Kooperatif başkanı Mevlüt Avcı, Küçük esnafın bitme noktasında geldiğini belirtirken, özellikle Gemlik’in son dönemlerdeki alım gücünün düşmesi ve büyük marketlerin küçük esnafa büyük darbe vurduğunun altını çizerek, küçük esnafın bitme noktasına gelmesinin de dayanışmayı düşürdüğünü söyledi.

MHP Gemlik İlçe Başkanı Osman Durdu, Esnafın büyük kısmının siftahsız dükkân kapatır duruma geldiğini hatırlattı. Gemlik genelinde bir araya gelerek ancak buna çare bulunacağını söylerken. Ortak akılla bu sorunun da üstesinden geleceğine olan inancını belirtti. Konuşmasının devamında ‘’Birçok sosyal kesiminin yanı sıra, esnafımıza da öncelik vererek yeni bir yönetim oluşturduk. Biz Gemlik’e talibiz, göreve geldiğimizde de ortak akılla hareket edeceğiz. Gemlik’i ilgilendiren her konuda, ilgili kesimlerin fikri alınmadan hareket etmeyeceğiz.’’ Dedi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.