28 Kas

GCBAL’de 20 yıl Müdür Baş Yardımcılığı yapan Celil Güllü’ye Veda Yemeği

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesinin açılışından itibaren Müdür başyardımcılığı yapan ilçemizin sevilen eğitimcilerinden Celil Güllü’ye mecburi rotasyondan dolayı Bursa Nilüfer Fen Lisesi Müdür Baş Yardımcılığına atanması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Atamer otel’de düzenlenen veda yemeğine GCBAL okul müdürü Nazım Özer, okulun eski müdürü İdris Aka,Müdür yardımcıları Serdar Aktay ve Mehmet Taştekin ile öğretmenler katıldı.

Düzenlenen veda yemeğinde konuşan okul Müdürü Nazım Özer Celil Güllü’ye yaptığı hizmetlerinden dolayı müteşekkir olduklarını ifade ederek plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Celil Güllü’de gecede yaptığı konuşmada ömrünün üçte birinin Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesinde geçtiğini belirterek ‘Bu okulda bu kadar uzun süre hizmet etmekten dolayı gururluyum. Burada herkesten bir şeyler öğrendim. Hizmet süremin sonlarına doğru sizlerden ayrıldığım için üzgünüm.Böylesi bir programda sizlerle birlikte olmak çok güzel. Bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

Konuşmalar ve yemeğin ardından canlı müzik eşliğinde zaman zaman eğlenen zaman zaman duygulu anlar yaşayan Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi öğretmenleri düzenlenen program sayesinde yoğun eğitim programının yorgunluğunu atma fırsatı yakaladılar.

Oldukça samimi ve sıcak ortamda geçen program sonrası öğretmenler bu tür programların düzenlemesi için mutlaka birilerinin okuldan ayrılmasının beklenmemesi gerektiğini vurgulayarak zaman zaman okul öğretmenlerinin okul dışında da birlikte olabilmelerinin aralarında ki dostluğun pekişmesine böylece okuldaki eğitim öğretim kalitesinin artmasına vesile olacağını belirttiler.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.