01 Nis

Gemlik 11 Eylül İlköğretim Okulu’nda Gurur Çayı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün “Hep Birlikte Başarılı Olalım Projesi” Kapsamında 11 Eylül İlköğretim Okulunda Gurur Çayı Düzenlendi.

Gurur Çayına Okul İdarecileri, Öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkanı Ercan Barutçuoğlu, Veliler ve Öğrenciler Katıldı.

Konuyla ilgili Açıklama Yapan Okul Müdürü Ercan Akbaş, Okulumuzda Başarı ve Eğitim Kalitesinin Arttırılması, başarıyı ödüllendirmek, Okul, Veli. Öğrenci Dayanışmasını ve Birlikteliğini Sağlamak Adına “Hep Birlikte Başarılı Olalım Projesi” nedeniyle Bugün Burada Haklı Bir Gururu paylaşmak Adına Gurur Çayında Buluştuk dedi.

Bu Davete Katılımlarından Dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum diyen Okul Müdürü Emeği Geçen İdarecilerimizi, Rehber Öğretmenimiz Ayşe Gonca Karakaya Oluk’ u, Öğretmenlerimizi ve Siz Değerli Velilerimizi ve bu guru çayının mimarları olan Sevgili Öğrencilerimizi Tebrik Ediyorum. Bu Gurur Hepimizin dedi…

Velilere Seslenen Okul Müdürü, Çocuklarınızla Gurur Duymalısınız, Şu Anda Empati Yaparak Sizlerin Duygularını Anlıyor, Sevincinize Gururunuza, Heyecanınıza Ortak Oluyorum Dedi. Eğitimciler olarak bizler, veliler olarak sizler, bugün özlenen bir gurur tablosuyla karşı karşıyayız diyerek Öğrencilere de hitaben konuşmasında Bu Gururu Hak Ettiniz Hayat Boyu Hep Böyle Başarılara imza atınız yolunuz hep açık olsun dedi.

Okulumuzda Akademik başarının arttırılması yanında Sosyal, Kültürel, sportif Faaliyetlere ve çeşitli projelere katılım sağlanarak öğrencilerimize çok yönlü eğitimin önünü açmaktayız diye konuşan okul Müdürü Ercan Akbaş Başarıya hep birlikte ulaşacağız diyerek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Okul Müdürü Gurur Çayının gerçekleşmesinde emeği geçen herkesi kutluyor, sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum dedi.

Gurur Çayı katılımcılara sunulan ikramın ardından son buldu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.