01 Nis

Gemlik Kız Meslek Lisesi Fotoğraf Sergisi

Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu’nun fotoğraf sergisi Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde açıldı.
Bursa Kent Konseyi Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu, Bursa FOTOFEST kapsamında düzenlenen ulusal ve uluslararası yarışmalara katılan fotoğrafları okul ve kamu kurumlarına bağışlamaya devam ediyor. “Griye Veda, Renklere Merhaba" projesinin 26. etap sergisi, Bursa Vali Yardımcısı ve Gemlik Kaymakam Vekili Adnan Kayık, Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu Temsilcisi Hüseyin Ceylan, Okul Müdürü Nazım Hikmet Seren, çalışma grubu üyeleri, öğretmen ve öğrencilerin iştirakiyle Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde açıldı.
Vali Yardımcısı Kayık, fotoğraf sanatının öğrencilere sevdirilmesinin önemli olduğunu söyledi. Bursa Kent Konseyi yetkililerine ve Fotoğraf İmece Topluluğu Çalışma Grubu üyelerine teşekkür eden Kayık, projenin diğer okullarda da devam etmesini temenni etti. Çalışma Grubu Temsilcisi Hüseyin Ceylan ise ilk kez Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer ilçeleri dışında Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde sergi açtıklarını söyledi. Ceylan, fotoğraf sanatını öğrencilere aşılamak istediklerini ifade etti.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.