03 Mar

Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Birinci Oldu

2011 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Toplum Kalite yönetimi uygulamalar kategorisinde, Bursa’da birinci olan Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi 2012’de de Bursa’yı temsil edecek.

Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Toplum Kalite uygulaması, devam eden proje kapsamında, kendisiyle ve çevresiyle barışık, dünyaya ve insanlara duyarlı, şahsiyetini, kimliğini değerlerle şekillendiren bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla proje ekiplerince, çalışmalar hızlandırıldı.

Cömertlik, saygı, sevgi, dürüstlük, merhamet değerleri çerçevesinde ilçe çapında düzenlenen yarışmalarda başarı sağlayan Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sosyal Sorumluluk projelerini de hayata geçirdiği öğrenildi.

2012 yılında devam eden Değerler Eğitimi projesi birinciliğini sürdüren Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi, bütün illerden katılan yarışmacılarıyla birlikte Bursa’yı temsil etmekle, başarı düzeyini arttırmayı hedef haline getirdiği bildirildi.

Gemlik Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Türkmen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan İnan ile Ali Osman Cura, proje ekibi ve tüm öğretmenlerine, yarışmalara katılan öğrencilerin okul müdürlerine ve projeye katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.