03 Mar

GTSO’dan Bütçe Yemeği

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2012 yılı bütçesinin kabulü nedeniyle, düzenlenen yemekte meclis üyeleri bir araya geldiler.

Atamer Turistik Tesisleri’nde önceki gece düzenlenen yemeğe, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt, Başkan Vekili Esat Coşkun, yönetim kurulu üyeleri,Hasan Yıldırım, Paşa Ağdemir, Emrullah Özaydın, Ergin Erenoğlu, Nurettin Hocaoğlu, Salih Üngör, Ticaret Borsası Meclis Başkanvekili Ahmet Atalar, üyeler; Tevfik Solaksubaşı, Faruk Güzel, Osman Onsekiz, Duran Bıyık, Abdullah Özden, Ceyhan Yücelen ile Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ağah Arda, ve oda personeli katıldılar.

VEDA KONUŞMASI GİBİ

Ticaret ve Sanayi Odası’nın bütçe yemeğinde konuşan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt, geleneksel hale gelen bütçe yemeklerinde bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: “2012 yılı bütçemiz Odamıza, TOBB camiasına hayırlı olsun. Sizlerle birlikte 24 yıldır GTSO’da birlikte hizmet etmekten büyük onur duydum. Aramızda beraber yola çıktığımız arkadaşlarım var. Sonradan gelenler var. Sizler, beni onura ettiniz. Maddi olarak değil ama, manevi olarak sizlerle zenginim. Aramızda çocuklarım var, kızlarım var, arkadaşlarım var. Burada, babamın arkadaşlarıyla arkadaşlık yaptım. Çok duyguluyum. Bu benim son dönemim. Geldik, vazifemizi yaptık, gidiyoruz. Bizden sonra gelecek arkadaşlarımız olacak. Onlar da görev yapacaklar. Allah, bizim mutluluğumuzu daim etsin. Senelerce yine bir arada olalım.” Dedi.

Daha sonra, birlikte Udi Erdem ve arkadaşlarının sanat müziği eşliğinde, yemek yendi. GTSO meclis üyesi Hasan Yıldırım’ın seslendirdiği şarkılarla geç saatle re kadar sürdü.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.