27 Şub

Gemlik Ticaret Odasından 10 Öğrenciye Burs

Olay Tv’de yayınlanan “Bir İnsan Değişirse” adlı program kapsamında iş adamlarından ve kurumlardan burs toplayan program yapımcısı Ergün Özçelik, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın 10 öğrenciye burs vereceğini bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde ilçemize gelerek Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde bir öğrenci için burs sözleşmesi imzalayan Olay Tv. “Bir İnsan Değişirse” programının yapımcısı Ergün Özçelik, daha sonra 10 öğrenciye burs sözü veren Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Oda Başkanı Kemal Akıt tarafından karşılanan Özçelik, verilen sözün yerine getirilmesini istedi.Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt, Oda olarak sürekli muhtaç öğrencilere burs verdiklerini, 10 öğrenciye daha burs vermekten mutluluk duyacaklarını söyledi.Program yapımcısı Ergün Özçelik ise Gemlik’te yapılan tanıtım çalışmalarından sonra eski Kaymakam Bilal Çelik’in de destekleriyle 50 öğrenciye burs sağladıklarını bildirdi.Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt ile Olay Tv. “Bir İnsan değişirse” programı yapımcısı Ergün Özçelik arasında 10 öğrenciye 10 ay süreyle burs sözleşmesi imzaladılar.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.