16 Ara

Hayrettin Gemlik’te Sahne Aldı

Üniversite öğrencisiyken çekmiş olduğu kısa filmle kısa bir sürede şöhret kapılarını açan ve ardından televizyon programlarında boy gösteren Hayrettin Karagöz, Gemlik’te sahne aldı. Tek kişilik stand-up gösterisi yapan Hayrettin, Gemliklilerin beğenisini topladı.

Gemlik’te bu güne kadar çok sayıda organizasyon gerçekleştirmiş olan Çağrı Selçuk ve Kahvecim sahibi Çetin Bakır, Hayrettin’i Gemlikli sevenleri ile buluşturdu. Gemlik Sosyal Yaşam Merkezinde gerçekleşen organizasyon ilk anda eksikleri ile göze çarptı. 20.30’da başlaması planlanan gösteride, kapıların da 20.30’da açılması, o saate kadar insanların dışarıda beklemesi, kapıların açılması sonrası içeriye yığılan kalabalığın oturma düzenini bozmasının yanı sıra ses ve görüntü sorunları da göze çarpan eksiklikler oldu.

Sunuculuğunu Gemlik Seyr-i Sefa Tiyatro topluluğunun kurucusu ve yönetmeni olan Murat Öztin’in yaptığı gecede, bir hafta içinde albümü çıkacak olan şarkıcı Arel, şarkılarıyla programa renk kattı.

Gemlikli
izleyenlerin yoğun alkışlarıyla sahne alan Hayrettin, TV programı formatında sergilediği gösterisiyle izleyicilerin beğenisini topladı. Sinevizyon gösterimi eşliğinde devam eden program sonrası, fotoğraf çektirmek isteyen izleyiciler ile tek tek fotoğraf çektirmesi, salondaki herkesin takdirini topladı.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.