01 Mar

Hoşgörü ve Empati projesi kapsamında, öğrenciler ödüllerini aldı

İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda bir araya gelen öğrencilerin, bir dakikalık saydı duruşu ve ardından istiklal marşı ile program başlatıldı. Öncelikle, Değerler Eğitimi tanıtım filmleri izletilerek kürsüye davet edilen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan İnan, “Öğrencilerimizin iyi, hoşgörülü yetişmeleri açısından dolayı ele alınan Eğitim ve Hoşgörü Değerleri projemiz, önemli bir projedir.” dedi. Düşünceye saygı sözlerini de dile getiren Burhan İnan, kendisini dinleyen öğrencileri tebrik ederek konuşmasını sonlandırdı.

Hoşgörü ve Empati Değerler Eğitimi final ayı programına, Gemlik Okullar arası şiir, resim, afiş ve slogan yarışmalarına katılan tüm öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde ödüllerini aldılar.

Hoşgörü ve Empati Değerler Eğitimi kapsamında gerçekleşen 2012 projesine, Gemlik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Burhan İnan, yarışmalarda başarılı olan öğrencilere ödüllerini, tebrik ederek verdi. Gemlik’teki tüm okul öğrencilerinin katıldığı programda, üst temel eser örnek kitapları ve katılım belgesi öğretmenleri aracılığı ile dağıtıldı.

Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi öğrencisi Tuğba Akaya, Gemlik İmam Hatip Lisesi öğrencisi Büşra Akkoçan, Gemlik Hisar Anadolu Lisesi öğrencisi Şeyma Balkan, şiir ve kompozisyon yarışmasında ilk 3’e girerek para ve kitap ödülü alan öğrenci oldular. Resim Yarışmasında dereceye giren Şehit Cemal İlköğretim Okulu öğrencisi Zeynep Pala, Şükrü Şenol İlköğretim Okulu Öğrencisi Didem Yıldız, 11 Eylül İlköğretim Okulu öğrencisi Caner Salman, para ve kitap ödüllerini alırken, Afiş ve Slogan yarışmasının ilk 3 öğrencisi Gemlik Lisesi öğrencisi Tuğçe Yavuz, Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencisi Songül Yıldırım, Gemlik Lisesi Öğrencisi Emine Uğursoy’da protokol üyelerinden hediyelerini aldılar.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.