26 Nis

Lale Kemal Kılıç İlköğretim Okulu Gurur Çayı Düzenledi

Lale Kemal Kılıç İlköğretim Okulunda Hep Birlikte Başarılı Olalım Projesi kapsamında çoşkulu bir kalabalıkla beraber gurur çayı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe Belediye başkan yardımcısı Muharrem Sarı, Meclis Üyesi Aydın Bayraktar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, Şube Müdürleri Burhan İNAN ve Ali Osman Cura Okulun Hayırseveri Lale KILIÇ ile birlikte okulun öğretmenleri veliler ve ortak sınavlarda başarı gösteren öğrenciler katıldılar. Gurur Çayına ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Sarı ve Meclis üyesi Aydın Bayraktar’da katıldı.

Lale Kemal Kılıç İlköğretim Okulu Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Can Olgun Eğitimin önemine değinip insana yapılan yatırımın önemini vurguladı. Ortak sınavlarda başarı gösteren öğrenci ve ailelerine teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen’de katılımdan ve gördüğü tablodan gurur duyduğunu ifade ederek çocuk yetiştirmenin önemi ve ailenin en önemli görevinin çocuklarına sahip çıkmak olduğunu söyledi.

Tören proje çerçevesinde başarılı olan öğrencilerin ailelerini plaketle ödüllendirme Hep Birlikte Başarılı Olalım Pastasının kesimi, ikram ve topluca hatıra fotoğrafı çektirmeyle son buldu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.