25 Kas

Mustafa Yılmaz Gemlik’e geliyor!

İlk çıktığı gün büyük yankı uyandıran, onlarca makale, haber ve televizyon programına konu olan DUL KADININ OĞULLARI- Tapınağın Türk Şövalyeleri isimli kitabın yazarı Mustafa Yılmaz Gemlik’e geliyor.

Türkiye’deki gizli örgütlenmeleri deşifre eden kitap, özellikle TBMM’deki esrarengiz sembolleri ilk kez Türkiye’nin gündemine taşıyarak, büyük tartışmalara neden olmuştu. Kitaptaki en ilginç başlıklardan biri de, “Bir Masonu Nasıl Tanırsınız” başlıklı bölüm.

“İşaretleri bilirseniz onları görebilirsiniz” diyen kitapta, Masonların selam veriş şekillerinden, bir toplantıdaki duruşlarına, birbirlerine hitap şekillerinden, masalarında bulundurdukları esrarengiz aksesuarlara kadar bir çok masonik sır deşifre ediliyor.

İlk kez belge ve fotoğraflarıyla, tarihin en gizemli örgütünün şaşırtıcı hikayesini gün yüzüne çıkaran Mustafa Yılmaz Saadet Partisi Gemlik İlçe Teşkilatının düzenlediği konferansa konuşmacı olarak katılacak. 26 Kasım Cumartesi günü saat 19:30’de Belediye Düğün Salonunda düzenlenecek olan programa tüm Gemlik halkını davet ettiklerini söyleyen SP Gemlik İlçe Başkanı Sedat Özmen, Arap Baharı başta olmak üzere Dünya ve Türkiye gündeminde yaşananların perde arkasına değinilecek konferansta, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Araştırmacı Yazar Mustafa Yılmaz, İlk çıktığı gün büyük yankı uyandıran, onlarca makale, haber ve televizyon programına konu olan ‘DUL KADININ OĞULLARI’- Tapınağın Türk Şövalyeleri isimli kitabının da içeriğinden bahsedecek dedi.

Tarihin en gizemli örgütünün ilk kez belge ve fotoğraflarıyla anlatıldığı kitaptaki diğer bazı ilgi çekici başlıklar şöyle:

*Neden kendilerine “Dul kadının oğulları” diyorlar!

*Nasıl örgütleniyor, nasıl haberleşiyorlar!

*Gizli şifreleri, esrarengiz işaretleri neler!

*Ergenekon’un masonik şifreleri!

*150 yıl sonra hortlayan esrarengiz örgüt Encümen-İ Daniş!

*Çırak dereceli ünlü mason!

*Çekirdek kadrodaki şaşırtıcı isim; Doğu bey!

*TBMM’deki esrarengiz işaretler; kim tarafından nasıl konuldu!

*Meclis Binasını yapan Mimar’ın büyük sırrı neydi!

*Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı İbrahim’i ile Manisalı Dul Kadın arasındaki tuhaf ilişki neydi!

*Hürrem Sultan saraya kimler tarafından,nasıl yerleştirildi? Hürrem’in gizemli büyü yeteneği!

*Mimar Sinan’ın kafatası nasıl kayboldu, şimdi nerede!

*Cadde ve sokak adlarını bile onlar koyuyor, peki nasıl!

*Onları nasıl tanırsınız!

*Nihai hedefleri ne!…

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.