12 May

Okullar Hayat Olsun Projesine Örnek Uygulama

Lale Kemal Kılıç İlköğretim Okulu Okullar Hayat Olsun Projesi Kapsamında ayın Örnek Öğrencisi ve Ayın Örnek sınıfını belirledi. Velilerin davet edildiği programda açılış konuşmasını yapan okul müdürü Can Olgun Öğrenci Davranışlarını Değerlendirme Kurulu ile ayın örnek öğrencisini seçen branş öğretmenlerine teşekkür edip seçilen örnek öğrenci ile örnek sınıfın velilerini kutladı.Can Olgun veliler, öğrenciler ve okul unsurunun akademik başarıyı yakalamada ki önemine değinip Proje kapsamında velileri okulda görmekten duyduğu mutluluğu ifade etti.

Okul bahçesinde bayrak töreni öncesi gerçekleşen ödül töreninde ayın örnek öğrencisi seçilen 7 /A sınıfından Hilal ARSLAN ‘a ve ailesine ödülünü okul müdürü Can OLGUN verirken ayın örnek sınıfı seçilen 5/A sınıfının öğretmen öğrenci ve velileri adına sınıf öğretmeni Melek Ünal’a ise ödülü Müdür yardımcısı Nurettin Polat tarafından verildi.

Öğrenci velileri ise bu tür projelerle çocuklarının akademik başarılarının artmasından ve okula bu ve benzeri projelerden dolayı geldikleri için ilgililere teşekkür ettiler.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.