12 May

DAĞ-DER Yeni Yerine Taşındı

Gemlik, Orhaneli, Keles, Büyük Orhan, Harmancık Yardımlaşma ve Kültür Derneği (DAĞ-DER) yeni yerine taşındı. Gemlik’te yaklaşık 5 yıldır Hamidiye Mahallesi Krom Sokakta hizmet veren dernek bundan böyle Atatürk Kordonu Danış Ekim Öğretmen Evine komşu olarak hizmet verecek. Dernek başkanı Cemil Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini yeni merkezlerinde ziyaret eden Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz ve Ak Parti İlçe Başkanı Necdet Yılmaz, hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundular.

Refik Yılmaz’ın ziyaret jestine çiçek sunarak yanıt veren DAĞ-DER üyeleri, Belediye’nin başta alt yapı olmak üzere, derneklere, spor kulüplerine ve milli eğitime yönelik hizmet, yardım ve yatırımlarından duydukları mutluluğu dile getirdiler. Dernek Başkanı Cemil Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ayrım yapmadan yapılan yardım, yatırım ve hizmetlerin taraflı tarafsız her kesimin beğenisini topladığını söylediler.

TOKİ konusundaki çalışmalar konusunda da açıklama bekleyen DAĞ-DER üyelerini yanıtlayan Gemlik Belediye Başkanvekili Refik Yılmaz, TOKİ projesinin Gemlik Belediyesinin en büyük yatırım ve programlarından birisi olduğunu dile getirerek, Cihatlı Köyü ve Taşocakları Mevkiinde orman vasfını yitirmiş araziler ile makiliklerde TOKİ’nin çalışmalar yapmaya başladığını müjdeledi. Yılmaz, “TOKİ en kısa sürede gelecektir” diye konuştu.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.