06 Ara

Özel Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi’nden Engelliler Günü’ne Özel Program

Gemlik’te faaliyet gösteren Özel Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü düzenlediği bir dizi programla kutladı.

İlk olarak Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda özel eğitim ve rehabilitasyon öğrencilerinin gösterileri büyük takdir topladı.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlama programları dahilinde Özel Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri tarafından çeşitli danslar ve skeçler sahnelendi. Programda engelli bireyler ve aileleri ile çok sayıda vatandaş yer aldı. Sunuculuğunu kurum çalışanlarından Özlem Yıldırım’ın yaptığı programda rehabilitasyon merkezi öğretmenleri de günün anlam ve önemine yakışır konuşmalarıyla bu özel programa renk kattı. Programa katılan engelliler gösterilerin ardından müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.
Kültür Merkezi’ndeki programın ardından Özel Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi sahibi Selahattin Ulaş tarafından kurum çalışanlarına Paşa Restoran’da yemek verildi. Öte yandan, kurum çalışanları sık sık fotoğraf çektirerek bu güzel günü ölümsüzleştirdiler.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.