27 Kas

Sevgi Bahçesi Anaokulu’nda Öğretmenler Günü Kutlamaları

24 Kasım Öğretmenler Günü, 30.yılında tüm yurtta büyük bir coşku içerisinde kutlanırken, Gemlik'te eğitim-öğretim alanında hizmet veren Özel Sevgi Bahçesi Anaokulu da bu özel günü yaptığı bir dizi etkinlikle kutladı.

İlk olarak anaokulu öğrencileri, sanat etkinlikleri çerçevesinde yaptıkları hediyeleri kendi öğretmenleri ve Özel Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi öğretmenlerine hediye ettiler. Aldıkları hediyeler karşısında büyük bir mutluluk yaşayan öğretmenler, minik öğrencilere teşekkür ettiler.

Kutlama programlarının devamında ise, kurum sahibi Selahattin Ulaş, Sevgi Bahçesi Anaokulu ve Bilgi Bahçesi Rehabilitasyon Merkezi öğretmenleri ile beraber pasta keserek, öğretmenler gününü kutladı. Ardından öğretmenlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Daha sonra kurum müdiresi Leyla Işık ve özel eğitim öğretmenleri Hilal Balkıç ile Rıdvan Karaali tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen ile şube müdürleri Burhan İnan, Ali Osman Cura ve Emin Dingin'e çiçek takdiminde bulunuldu. Öğretmenlerin bu hassas davranışını memnuniyetle karşılayan milli eğitim yetkilileri, yaptıkları ikramlarla öğretmenlerin bu anlamlı gününü kutladılar.

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.