27 Kas

Ticaret Lisesi Öğretmenleri Yemekte Buluştu

Gemlik Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi öğretmenleri, Okul Aile Birliği’nin organize ettiği “Öğretmenler Günü” yemeğinde bir araya geldi.

24 Kasım Perşembe günü akşamı, Paşa Restaurant´ta düzenlenen yemekte, okul öğretmenlerinin yanı sıra okuldan emekli olan öğretmenlerden Kürşat Beşe, Sermin Akaydın ve atama nedeni ile ayrılan Kadir Sarıgöl´e veda edildi. Yemekte, Gemlik Ticaret ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Okul müdürü Hüseyin Otsay tarafından öğretmenlere plaket verildi.

Otsay, yemekte yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Yıllarca birlikte çalıştığımız öğretmen arkadaşlarımızın aramızda ayrılması bizi hüzünlendirdi. Yaptıkları çalışmalara bir nebze olsun teşekkür etmek ve öğretmen arkadaşlarımızın Öğretmenler Günü’nü kutlamak için Okul Aile Birliğimizle birlikte bu yemeği düzenledik. Okul Aile Birliğimize bu gece için teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm meslektaşlarımın öğretmenler
gününü Okuldan ayrılan arkadaşları mıza da mutlu ve huzurlu bir yaşam dilerim." Gemlik Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi yönetici, öğretmen ve aile birliği üyeleri bu özel günde hoş vakit geçirdiler.

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.