16 May

Ümit İbrahim Kantarcılar Gemlik’te stand-up gösterisinde bulundu

Çakıl Taşları dizisinin sevilen karakteri Ümit İbrahim Kantarcılar Gemlik’te stand-up gösterisinde bulundu

Fox TV de yayınlanan Çakıl Taşları dizisisin oyuncularından tiyatrocu Ümit İbrahim Kantarcılar Gemlik Manastır Kültür Merkezinde standup gösterisinde bulundu.

İlkokul birinci sınıftan beri tiyatro ile ilgilenen Antalya Belediyesinde Tiyatrosunda tiyatro’ya başlayan ve 2005 yılında Müjdat Gezen Konservatuvarı’nı kazanıp . Müjdat Gezen tiyatrosunda Konservatuvarı’nda oynadığı oyunlar:
* Artiz Mektebi, Yarışmalar Kabare, Gazinoda Aşk Başkadır gibi oyunlarıda başarıyla yer alan Ümit İbrahim Kantarcılar 2009 yılında Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü burslu kazandı ve bu sırada Ali Poyrazoğlu tiyatrosuna başladı. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda
* Yalı Çapkını (Stand Up) İçimdeki Timsah, Bir Sen Kaldın Yanlızlık Gelince, İki İleri Bir Geri ve
* Ben Eskiden Küçüktüm , Tanımadığım Adamlaroyunlarında yer alan genç tiyatrocu 2005 yılından itibaren Televizyonlarda da gözükmeye başladı * 2005 Alpella Oneo Reklamı
* 2006 Hayat Türküsü (TRT-1), 2006 İki Aile (Star TV),* 2009 Turkcell Reklamında yer aldı. Kantarcıları milyonlarca kişi tarafından tanınmasını sağlayan 2010 yılında Fox TV’de yayınlanmaya başlayan Çakıl Taşları dizisi oldu.

Gemlik’teki Satndup gösterilerini de oldukça seçkin bir seyirci grubuna hitap etmekten gurur duyduğunu ifade eden Kantarcılar gösterinin gerçekleşmesinde emeği geçen yakın arkadaşı Ali Çelik’e de teşekkür etti.

Gösterisine anneler günün kutlayarak başlayan Kantarcılar programında özellikle anne-baba ve genç ilişkileri ile kız-erkek arkadaşlıkları üzerinde yaptığı esprilerle salonda bulunanları kahkahalara boğdu.

Program sonrası gösteriyi izleyen Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi 11-E sınıfı öğrencileriyle sohbet edip hatıra fotoğraf çektiren Ümit İbrahim Kantarcılar gördüğü yakın ve sıcak ilgiden memnun olarak ilçemizden ayrıldı.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.