06 Ara

Baytaş İnşaat Geleneksel Buluşmaları Başladı

Gemlik’te inşaat sektörünün öncü kuruluşlarından olan Baytaş inşaat tedarikçi firma ve inşaat personeli ile düzenlediği yemekte bir araya geldi. Yemek önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirilecek.

Baytaş İnşaat firmasının geleneksel olarak planlanan ilk toplantısı Gemlik girişindeki Çağ Döner salonunda yapıldı. Firma sahibi Yaşar Bektaş’ın yanı sıra Kardeşi Osman Bektaş ve diğer personel ile birlikte, tedarikçi firmaların temsilcileri ile birlikte çok sayıda çalışanın katıldığı yemekte Karadeniz yöresine özgü müzikler çalındı. Bektaş ve beraberindekiler uzun süre çalan kemençe eşliğinde horon teptiler.

Gecenin sonunda kısa bir bilgi veren Yaşar Bektaş, bu yıl ilkini düzenledikleri ve geleneksel hale getirecekleri birlik ve beraberlik gecelerinin ilkini yapmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Bektaş, çeşitli birimlerde çalışan 100’ün üzerinde personel istihdam ettiklerini, yıllardır Gemlik’te inşaat sektöründe çağın gerektirdiği gibi hareket ettiklerini belirterek, her zaman kendi sektörümüzde bir adım önde olmamızı sağlayan ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.