06 Oca

Gemlik Uğur İçin Ağladı

Gemlik’te meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden lise öğrencisi Uğur Maya gözyaşları arasında toprağa verildi. Hayatının baharında yaşamını yitiren genci son yolculuğuna yüzlerce kişi uğurladı.

Gemlik’te dün gece meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Uğur Maya (18) bugün toprağa verildi. Umurbey Merkez Camii’nde kılınan namazın ardından Maya’nın cenazesi şehir mezarlığında toprağa verildi. Cenazeye Maya’nın yakınlarının yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, okul arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Gemlik’te Kumla yolunda meydana gelen trafik kazasında, Uğur Maya hakimiyetindeki 16 ZY 750 plakalı otomobil, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıktı. Karşı yönden gelen ve Gemlik istikametine doğru yol alan zeytin yüklü kamyonete çarpan otomobil hurdaya dönmüştü.

Otomobil ve kamyonet içerisine sıkışan 2 sürücü ağır yaralı olarak Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Genç sürücü Uğur Maya hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan ve ağır yaralı olan abi Onur Maya ise hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.