10 Mar

GTSO KALDER’e ilk üye olan oda oldu

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Emin Kiremitçi, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın KALDER’e ilk üye olan Ticaret ve Sanayi Odası olduğunu söyledi.KALDER Yönetim Kurulu Başkanı Emin Direkçi, Genel Sekreter Akyan Kurkur, Eğitim ve Muhasebe Yöneticisi Güleser Su ve Kalite Ödülü ve Uzmanlık Grupları Yöneticisi Ebru Yalçın ile birlikte Ödül Yürütme Kurulu Başkanı Sadettin Çiçek ile birlikte Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulu toplantısına katıldılar.

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan KALDER yöneticileri, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası'nın KALDER Bursa Şubesi’ne üye olan ilk oda olduğu söylediler.

KALDER'in yapısı, amaçları ve çalışmaları ile ilgili bilgilerin verildiği toplantıda, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ile KALDER yetkilileri tanışma fırsatı da buldular.

Toplantıda, 2010 yılında başlayan KALDER üyeliğinin devamına karar verilirken ve ulusal kalite hareketine gelecek günlerde başlanması yönünde görüş birliğine varıldı. GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt, toplantıda yaptığı konuşmada, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın Akredite olduktan sonra tüm çalışmalarını verimlilik ve kalite gözeterek yaptığını söyledi.

Akıt, GTSO’nun bir çok il Ticaret ve Sanayi Odası’ndan işlem ve çalışma düzeni açısından daha ileride olduğunu dikkat çekerek, “Amacımız, yeni bir hizmet binası yaparak üyelerimize daha kaliteli hizmet vermektir.” dedi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.