14 Mar

Kız Teknik ve Meslek Lisesi Bursa’yı Başarıyla Temsil Etti

Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Chef Club tarafından 10–11 Mart 2012 tarihinde Antalya Cam Piramit Sabancı Fuar Merkezinde düzenlenen III. Chef Star yarışmasında en iyi ana yemek kategorisinde II. oldu. Yarışmaya Bursa ilinden Liseler kategorisinde tek ekip olarak katılan okulun başarısı sevinçle karşılandı.

Chef Club Akdeniz Turizm Aşçılar Birliği tarafından 10-11 Mart 2012 tarihlerinde, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Chef Star 2012 Mutfak Oscarları Yarışması'nın şampiyonları belli oldu.
Türkiye'nin en iyi gastronomi takımının seçildiği Chef Star 2012 Mutfak Oscarları Yarışması'nda Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı öğrencilerinden oluşan ekip Ana yemek Kategorisi'nde ikinci oldu.
Gemlik Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı Öğretmenleri , “Öğrencilerimiz bu yıl ilk kez katıldıkları bu organizasyonda büyük bir başarıya imza atarak dereceye girdiler önümüzdeki yıllarda daha da tecrübe kazanarak başarılarının devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştular.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.