30 Oca

Milli Eğitim Müdürü Ercümen Karne Heyecanına Ortak Oldu

Gemlik’te 2011-2012 Eğitim Öğretim yılının 19 Eylül de başlayan birinci döneminin sona ermesi münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Ercümen,, TSO Gazi İlköğretim Okulu ile Cumhuriyet İlköğretim okulunda öğrencilerin karne heyecanlarına ortak oldu.

İlçe milli eğitim müdürü Öğrencilere yaptığı konuşmada, Öğrenci, öğretmen ve velilerin yaşadıkları heyecana kendilerinin de ortak olduğunu, karne notları iyi olanların yanı sıra, düşük notları olan öğrencilerin de olabileceğini, bu durumda üzülmemek gerektiğini 2.dönem daha çok çalışarak bu düşük notların giderilebileceğini vurguladı. Tatilin dinlenmek için iyi bir fırsat olduğunu belirtti.

Ercümen ayrıca; kitap okumanın önemine değinerek, “Unutmayalım ki insan kitap okudukça gelişir, çevresiyle daha uyumlu hale gelir. Yeni zihin pencereleri açılır, derslerinde daha başarılı olur. Temennim, sizlerin bol bol kitap okuyarak yeni döneme hazırlanmanızdır” dedi.

Daha sonra tüm öğretmen, veli ve öğrencilerin sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmeleri dileğinde bulunarak, başarılı olan öğrencilere ödüllerini verdi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.