14 May

Müteahhitlerden Kaymakamlık Ziyareti

Gemlik Müteahhitler Derneği kuruluşlarını gerçekleştirmelerinin ardından tanışma ziyaretlerine başladılar. Ziyaretlerinin ilk durağında kaymakam vekili Adnan Kayıj’la makamında bir araya geldiler.

Ziyarette Dernek Başkanı Hamza Aygün ile Yönetim Kurulu Üyeleri Selahattin Ulaş, Ferhat Kurt, Şerif Oğur, Rahmi Bozdemir, Murat Çakır hazır bulundular.

Dernek olarak kuruluş amaçlarını anlatan Aygün Gemlik’de faaliyette bulunan veya yaşayan müteahhitleri bir araya getirmek, müteahhitler arasında dayanışmayı sağlamak, birlikte projeler üretebilmek için gerekli imkânları sağlamak, sektörün sorunlarını belirlemek, dile getirmek ve çözüm üretmek olarak özetledi. Bununla beraber İlçemiz için yapı projeleri oluşturmak, inşaat sektörünün geliştirilmesini sağlamaya ve istihdam oluşturmaya çalışmak, Müteahhitlikle ilgili olarak ülkemizde ve dünyada oluşan yenilikleri yakından takip etmek ve bu gelişmelerin İlçemizde yapılacak uygulamalarda kullanılmasına çalışmak hedeflerinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Gemlik Müteahhitler Derneğinin İlçemize hayırlı olmasını dileyen Kaymakam Vekili Adnan Kayık sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek örgütlü toplumların her zaman daha hızlı ilerlediğini söyledi. Derneğin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Kayık her zaman destek olacaklarının sözünü verdi.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.