30 Oca

Şiir Tadında Gece

Gemlik halk eğitim merkezi tarafından düzenlenen şiir gecesi ilgi görürken, ilçe milli eğitim şube müdürü Emin Dingin’in okuduğu şehit babaya mektup şiiri duygulu anlar yaşattı.

Gemlik
kaymakamı Bilal Çelik, Belediye Başkan yardımcısı Muharrem Sarı, ilçe mili eğitim müdürü Mehmet Ercümen, şube müdürleri Ali Osman Cura ve Emin Dingin’in yanı sıra çok sayıda davetli ve eğitim camiası çalışanının da katıldığı şiir gecesinin ev sahipliği Gemlik halk eğitim merkezi müdürü Rüveyde Kılıçlar yaptı.

HEM konferans salonunda düzenlenen gecede Hafize Beysim Gün tarafından seslendirilen şiirler büyük beğeni toplarken, Gemlikli şiir severler, Emine Duru, Özgür Aksoy, Murat Yılmam ve Ali Turan’da birer şiir okuyarak geceye renk kattılar. İlçe milli eğitim müdürü Mehmet Ercümen’in Ferhat isimli şiirini de okuduğu gecede ilçe milli eğitim şube müdürü Emin Dingin’in okuduğu şehit babaya mektup şiiri ise salonda duygulu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Şiirli gece ilerleyen saatlere kadar devam ederken, dinleyiciler gece sonunda Hafize Beysim Gün’e kitaplarını imzalattılar.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.