14 Oca

Uslu Avm Açıldı

Gemlik’in tek yerlisi, alışverişte en iyisi sloganı ile hesaplı ve kaliteli alışveriş merkezi olmak için kurulan Uslu Alışveriş Merkezi kapılarını düzenlenen törenle açtı.

Gemlik kaymakamı Bilal Çelik, Belediye başkanvekili Refik Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Zekeriya Bayazıt, Gemlik Esnaf ve sanatkârlar odası başkanı İbrahim Talan ve çok sayıda meclis üyesi ile davetlinin katıldığı açılışa siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de büyük ilgi gösterdiler.

Açılışta konuşan İlçe kaymakamı Bilal Çelik, hepimiz biliyoruz ki en büyük işletmeler dahi hep ilk kurdukları işletmelerle büyümektedirler. Bizde umuyor ve diliyoruz ki Gemlik’in yüreğinden çıkan, Gemlik’in havasını soluyan bu girişimci arkadaşlarımız şuanda ilçemizin tek yerli alışveriş merkezini uygun fiyatlarla Gemlik halkına sunuyorlar. Başarılı ve bereketli bir iş diliyor, market sayılarını çok daha yüklere çıkartmalarını canı gönülden istiyoruz dedi. Okunan dua ve kurban kesiminin ardından tekbirlerle açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesilirken, Hacı Uslu ve İsa Uslu ile kardeşleri tarafından açılan marketi gezen İlçe kaymakamı Bilal Çelik ve diğer protokol üyeleri ürünler hakkında bilgiler aldılar.

Orhangazi caddesinde hizmete giren Uslu Alışveriş merkezi binlerce çeşit ürün ile şarküteriden, manava, temizlik ürünlerinden kuru gıdaya kadar her kesime hitap edecek ürün yelpazesine sahip.

Gemlik Gündem

Bu Yazı Yoruma Kapalıdır.